logo iNFERNAL cOMPUTERS s.r.o., Nerudova 46, 506 01 Jičín

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek
9:00 - 17:00


Máte zájem o webové stránky?

Pokračujte čtením dále na této stránce...

Proces vytvoření webových stránek je individuální proces, kdy spolu zákazníkem po důkladné konzultaci rozpoznáme jeho očekávání od webu a dle toho stanovíme náročnost zpracování a cenu realizace. Vytváříme stránky s redakčním systémem (tzn., že zákazník je schopen v jednoduchém uživatelském rozhraní editovat obsah svých stránek). Samozřejmostí je naše maximální snaha o designově nadčasový vzhled Vaší webové prezentace. Zajistíme doplnění Vašich stránek nejmodernějšími prvky, jako jsou poptávkové formuláře, hromadné odesílání zpráv, statistiky přístupů, sdílení na sociálních sítích.Spolu s naší partnerskou společností LED Sign s.r.o. Vám ochotně pomůžeme s propagací a reklamou Vašeho webu. Díky produktům Google Adwords a Seznam SKLIK nabízíme prosazení Vašich stránek na předních místech nejznámějších vyhledávačů.

Uděláme za Vás krok vpřed, ve stále rozšiřujícím se trendu nakupování po internetu, vytvořením e-shopu nabytého desetitisíci položkami dle Vašeho určení. S možností napojení na Ekonomický systém Pohoda, popř. na jiný software nebo e-shop Vašeho dodavatele. Cena této služby je vždy individuální dle konkrétních požadavků zákazníka.

Naší neodmyslitelnou zálibou je úprava a tvorba grafiky. Ať už se jedná o vytváření prezentací fotografií, úpravy videa nebo vytváření reklamních textů vždy dokážeme graficky integrovat nejmodernější prvky, 3D vizualizace, různé časové přechody a nahrazení zvukových stop.WEB reference

Na stránky se dostanete kliknutím na kartu...


Výukové materiály - PowerShell

Lodě a karavany Český ráj

STIHL-HUDEC - Sobotka

Pivnice U KATA

Autodílna Jičín

Tankovna U Našich

Čerpadla Jičín

Ledsign

REPAS - Pneuservis Jičín


Mám zájem - Komu volat/psát?

David Vám pomůže a vyhoví Vašim požadavkům. Nebojte se ho kontaktovat!

David Dlouhý

Tvorba webů

739 721 277
david.dlouhy1@gmail.com